Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-357D (2xLC-2xST, 1.5m OM3 duplex)

Kód tovaru: L3357
€5.89
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€5.89 0 % od 1 ks.
K dispozícii
ULTIMODE PC-357D sa skladá z dvoch paralelných sekcií optického kábla multimode o dĺžke 1,5 m, zakončeného dvoma konektormi ST na jednej strane a dvoma konektormi LC (pár) na strane druhej. LC konektory sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a poskytujú možnosť používať vysoko-tesnené optické porty. Sú to miniatúrne verzie SC konektorov.

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

ULTIMODE PC-357D sa skladá z dvoch paralelných sekcií optického kábla multimode o dĺžke 1,5 m, zakončeného dvoma konektormi ST na jednej strane a dvoma konektormi LC (pár) na strane druhej. LC konektory sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a poskytujú možnosť používať vysoko-tesnené optické porty. Sú to miniatúrne verzie SC konektorov.
Prepojovacie káble ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Multimode vlákna použité v tomto kábli sú OM3 50/125, v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možné na vzdialenosť až 550 metrov a vyššia rýchlosť, napríklad 40 Gb a 100 Gb, môže byť dosiahnutá na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú také rýchle prenosy).
Významné vlastnosti:
  • Konektory: 2x LC - 2x ST,
  • Dva multimode vlákna OM3 50/125,
  • Dĺžka: 1.5 m,
  • Nízka strata.

Technické dáta

Product type Patchcord
type Duplex
Fiber type Multimode
Connector type A LC/UPC
Connector type B ST/UPC
Connectors LC/UPC – ST/UPC
Fiber standard OM3
Brand ULTIMODE
Name PC-357D
Length m
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A1, A2)
B connector dB < 0.25 (B1, B2)