Multimode Pigtail ULTIMODE PG-21S (1x SC, 50/125)

Kód tovaru: L3521
€1.64
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€1.64 0 % od 1 ks.
K dispozícii
ULTIMODE PG-21S je časť optického kábla OM2 50/125 (dĺžka 1,5 metra) na jednej strane ukončený SC konektorom.

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

ULTIMODE PG-21S je časť optického kábla OM2 50/125 (dĺžka 1,5 metra) na jednej strane ukončený SC konektorom. SC konektory sú v súčasnosti najobľúbenejšie optické spojovacie prvky, vďaka jednoduchému napasovaniu, obdĺžnikovému prierezu umožňujúceho tesné obalenie konektorov na paneli a plastovej konštrukcii (samozrejme mimo ferulle).
ULTIMODE pigtaily sa vyznačujú nízkym útlmom. Používajú ferully najvyššej kvality. Každý patchcord prechádza individuálne kontrolou kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstupný a spätný útlm).
Optické vlákno používané v tomto pigtaily je OM2, 50/125 um. Poskytuje plnú kompatibilitu spájania s existujúcimi optickými sieťami založenými na 50/125 um multimode vláknach. Priemerný útlm vlákna je 3.5 dB/km at 850 nm a 1.5 dB/km pri 1310 nm. Vlákno uzavreté v 900 um tesnom opletení.
Charakteristické znaky:
  • LC konektor
  • jedno multimode vlákno (OM2, 50/125)
  • dĺžka: 1.5 m
  • 900 um tesné opletenie
  • nízky útlm

Technické dáta

Product type Pigtail
type Simplex
Fiber type Multimode
Connector type A SC/UPC
Fiber standard OM2
Brand ULTIMODE
Name PG-21S
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A)