HikCentral Professional

Archive library. The information contained therein may be outdated. HikCentral Professional is a complete platform designed to manage Hikvision-branded security systems.

Čítaj viac

Measurements in fiber optic systems - transmission method.

This article summarizes the knowledge for the installer who faces the task of verifying the correctness of a fiber optic system. The article describes in detail all aspects related to the idea and procedures of measurement by the transmission method.

Čítaj viac

5G sieť - ako si vybrať anténu?

Sieť 5G je piatou generáciou štandardov bezdrôtovej (telekomunikačnej) technológie, ktorá ponúka oveľa vyššiu rýchlosť prenosu dát ako predchádzajúce generácie, ako napríklad 3G alebo 4G.

Čítaj viac

Séria ULTIMODE zariadení na testovanie a meranie inštalácií z optických vlákien.

Krátka prezentácia novej série zariadení ULTIMODE na testovanie a meranie inštalácií z optických vlákien.

Čítaj viac

Sunell, o spoločnosti

Sunell je globálnym dodávateľom vysokokvalitných CCTV zariadení. Spoločnosť sa už mnoho rokov špecializuje na moderné a spoľahlivé produkty.

Čítaj viac

Aplikácie Sunell

Nástroje na konfiguráciu, správu a používanie video monitorovacích systémov založených na kamerách Sunell

Čítaj viac

Optické inštalácie RTV/SAT vo viacgeneračných budovách

Inštalácie optických vlákien zohrávajú čoraz dôležitejšiu úlohu pri prenose signálov RTV/SAT. Zaručujú nízke straty signálu a veľmi vysokú odolnosť voči rušeniu. Ponuka DIPOLu bola obohatená o nové riešenie TERRA, ktoré umožňuje implementáciu SMATV inštalácií pomocou optických vlákien.

Čítaj viac

Inštalácia z optických vlákien pre kamery inštalované na stĺpoch.

Základným problémom, ktorému čelí inštalatér, ktorý implementuje optický video monitorovací systém v otvorených priestoroch, je výber vhodnej metódy inštalácie a pripojenia IP kamier.

Čítaj viac

SMATV systém pre príjem z dvoch DVB-T2 vysielačov – test DIPOL SMART antén a kanálového zosilňovača TERRA.

Tento článok predstavuje skutočné výsledky meraní a ako nakonfigurovať kanálový zosilňovač pri implementácii SMATV systému pozemnej televízie DVB-T2 pre približne 70 koncových zásuviek.

Čítaj viac

Testovanie pevnosti a korózie satelitných parabol

Satelitné taniere sú jednou z mnohých dôležitých súčastí anténneho systému. Tento typ antény zabezpečuje príjem signálu, ktorý je prenášaný telekomunikačnými satelitmi poskytujúcimi prístup k stovkám zahraničných programov, ktoré sú šírené aj z tých najodľahlejších miest sveta.

Čítaj viac