Obrazový vysielač / prijímač: 1VP-A (BNC, 2ks)

Kód tovaru: M16655
€4.86
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€4.86 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Vysielač/prijímač TR-1C (pasívny transformátor) bol navrhnutý pre prenos video signálu - z/do jedného video výstupu/vstupu - cez krútenú dvojlinku (UTP, FTP, STP).

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

TR- 1C vysielač/prijímač (pasívny transformátor) bol určený na prenos obrazového signálu - z/jeden výstupný obrazový signál/vstup - cez krížený kábel (UTP, FTP, STP). Tvar rovný BNC dovoľuje použitie dokonca v prípade blízka - zabalená rada BNC konektor (môže byť ovládané v každý smer).
Transformátor odpovedá impedancii koaxiálneho káblu (75 ohm) do impedancie súmerné linky (100 ohm), zaisťuje riadny prenos obrazu cez vzdialenosť až do 400 m (kategórie 5 kábel).

  • PAL (CVBS) do 400 m
  • HD-TVI, AHD do 200 m (720p) alebo 150m (1080p)
  • HD-CVI do 200m
Inštalátor by mal venovať pozornosť pri spájaní k správnym vývodom: (+) (+) a ( - ) ( - ). Nevhodné spojenie vedie k poruchám obrazu.
CMRR vo video transformátoroch (transformátory). "Transformátr" je skratka pre "Balance-Unbalance" v CCTV aplikáciách, čo znamená transformátor pre zmenu prenosového média z koaxiálneho kábla na vinutý pár a naopak. Najväčšie výhody používania symetrických prenosových káblov sú nižšie náklady, vyššia odolnosť voči vonkajším rušeniam a možnosť použitia dlhších prenosových liniek. Vzhľadom k totožnému usporiadanie dvoch vodičov vyváženej linky, rušenia sú tiež rovnaké a môžu byť zrušené v diferenciálnom vyváženom vstupe prijímača. V prípade koaxiálneho vedenia to nie je možné.
Schopnosť video transformátora zrušiť spoločné rušenia identické v oboch žilách sa vyznačuje Common Mode Rejection Ratio (CMRR). Je to pomer chybového signálu na asymetrickom výstupe transformátora k rušeniu na oboch vyvážených vstupoch. Parameter môže byť meraný napríklad použitím vysokého, spoločného rušivého signálu V.z. na oboch vyvážených vstupoch (t.j. zkratovaným, eliminovať diferenciálny signál). Za týchto podmienok by ideálny transformátor neposkytol žiadny signál na jeho nevyváženom výstupe, ale skutočné zariadenie ukáže hodnotu V.b. The CMRR je vypočítané pomocou nasledujúceho vzorca:
CMRR = 20*LOG(V.b./V.z.)
CMRR trnaformátorov Etrix (v rozsahu 15 kHz až 6 MHz) je 60 dB. To znamená, že utlmujú spoločné signály (rušenia) 1000 krát.
Cena za celé balenie (2 ks)

Technické dáta

Model 1VP-A
Product type Video transformer
Brand Etrix
Input parameters number 1
connector type BNC
Operating band MHz 0 ... 50
Supported signals and maximum resolution AHD, HD-CVI, HD-TVI (5 MP))
impedance ohm 75
Output parameters number 1
connector type Screw terminals
impedance ohm 100
CMRR dB @ 5 MHz 60
Pracovná teplota °C -10 .. 55
Dimensions mm 15 × 47 × 15