PC-1103D-1 multimódový prepojovací kábel 2xSC - 2xSC, duplex, OM3, 1m

Kód tovaru: L3321103_1
€5.45
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€5.45 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Patch kábel ULTIMODE PC-1103D-1 je 1 meter dlhý úsek viacrežimového optického kábla zakončeného SC konektormi.
• Konektory 2x SC - 2x SC
• Dĺžka - 1 m
• OM3 multimódové vlákno
• Povlak LSZH
• Priemer 2 x 3 mm
• Útlm konektora < 0,3 dB
• Strata odrazu konektora > 20 dB

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Patch kábel ULTIMODE PC-1103D-1 je časť multimódového kábla z optických vlákien s dĺžkou 1 meter ukončená konektormi SC.
Patchcordy ULTIMODE sú vyrábané a testované v súlade so smernicami Medzinárodnej elektrotechnickej komisie IEC 613000-3-34 a IEC 61300-3-6. Každý pigtail je sprevádzaný príslušným štítkom, ktorý potvrdzuje súlad parametrov (úbytok vložením a stratou odrazom) s triedou definovanou vyššie. normy. Štandard vlákna: OM3.
Bezhalogénový náter LSZH (Low Smoke Zero Halogen) s priemerom 2x 3 mm.
Rozlišovacie vlastnosti:
  • złącza 2x SC - 2x SC,
  • długość - 1 m,
  • włókno wielomodowe OM3,
  • powłoka LSZH,
  • średnica 2x 3 mm
  • tłumienie złącza < 0,3 dB,
  • tłumienie odbić złącza > 20 dB.

Technické dáta

Product type Patchcord
type Duplex
Fiber type Multimode
Connector type A SC
Connector type B
Connectors SC/UPC – SC/UPC
Fiber standard OM3
Brand ULTIMODE
Name
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB
B connector dB
Color turquoise