PC-523S SC/APC-FC/UPC jednorežimový patchcord, duplex G.657A1 1m

Kód tovaru: L3423
€6.82
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€6.82 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Optický patch kábel s dĺžkou 1 meter a priemerom 3 milimetre, vyrobený z jednovidového duplexného optického kábla ukončeného SC/APC konektorom na jednej strane a FC/UPC konektorom na druhej strane.
• Konektory: 2x SC/APC - 2 x FC/UPC
• 2 jednovidové vlákna (G.657A1).
• Dĺžka: 1 m
• Nízky útlm

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Optický patch kábel s dĺžkou 1 meter a priemerom 3 milimetre, vyrobený z jednovidového duplexného optického kábla ukončeného SC/APC konektorom na jednej strane a FC/UPC konektorom na druhej strane.
Hlavné vlastnosti
  • konektory: 2x SC/APC - 2x FC/UPC
  • dve jednovidové vlákna (G.657A1).
  • dĺžka 1m
  • nízky útlm

Technické dáta

Product type Patchcord
type Duplex
Fiber type Single-mode
Connector type A SC/APC
Connector type B FC/UPC
Fiber standard G.657A1
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A1, A2)
B connector dB < 0.25 (B1, B2)