Plochý optický kábel BIELY s obmedzeným polomerom ohybu (2 vlákna G.657A1) [1000m]

Kód tovaru: L7102B_1000
€170.39 €212.99
Predchádzajúca najnižšia cena: €170.40
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€212.99 0 % -
€170.39 20 % od 1 ks. 2024-05-31
K dispozícii
Optický kábel L7102B je duplexný kábel, dvojvláknový optický kábel pre vnútorné použitie. Kábel obsahuje jednovidové vlákna s priemerom 250 μm. Špeciálna konštrukcia kábla, obdĺžnikový prierez poťahu obmedzuje možnosť jeho ohýbania pozdĺž jednej roviny. Vstavané tyče FRP sú navrhnuté tak, aby posilnili štruktúru.

Záruka

2-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Optický kábel L7102B je duplexný kábel, dvojvláknový optický kábel pre vnútorné použitie. Kábel obsahuje jednovidové vlákna s priemerom 250 μm. Špeciálna konštrukcia kábla, obdĺžnikový prierez poťahu obmedzuje možnosť jeho ohýbania pozdĺž jednej roviny. Vstavané tyče FRP sú navrhnuté tak, aby posilnili štruktúru.
Kábel ULTIMODE ILB-2SM-A je určený na použitie vo vnútri budov. Jeho ľahký dizajn je ideálny pre aplikácie FTTx, ako sú kancelárske a domáce siete.
Single-mode vlákna použité v tomto kábli sú ITU-T G.657.A v 250 um opláštení. Vlákno G.657.A je v súčasnej dobe jedným z najmodernejších a populárnejších single-mode vlákien, čo je v skutočnosti vylepšená verzia vlákna G.652.D. Vlákno môže byť formované do tesnej cievky v dôsledku zníženia útlmu v takýchto podmienkach, zatiaľ čo ostatné parametre sú ešte o niečo lepšie (útlm menší ako 0,35 dB/km pri 1310 nm a menej ako 0,20 dB/km pri 1550 nm). Zvláštnosťou tohto typu vlákna je znížený útlm ohybov/cievok.
Toto je biela verzia kábla L7102.
Key features
  • light, but resistant to mechanical damage
  • 2 single-mode fibers
  • G.657A1 fibers with a limited bending radius
  • easy to process without the need for dedicated tools
  • LSOH sheath
  • CPR class: Eca
  • color: white
Zhoda s týmito normami:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Štruktúra kábla:
1. Single-mode G.657A vlákna
2. FRP výstuž
3. LSZH plášť (UV-resistant)
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek pačkordy vyrobené na mieru s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena za 1000 metrov kábla L7102B

Technické dáta

Product type Fiber optic cable
Cable type Indoor
Number of fibers 2
Fibers type Single-mode, 9/125
standard G.657A1
buffer 250 μm
CPR class Eca
Outer sheath material LSZH
Hydrophobic gel No
Gain FRP rods
Central tube No
Outer diameter mm 2 × 3
Maximum pulling force dynamic N no data
static N 80
Min. bending radius static mm 30
installation mm 30
Temperature range operation °C -30...70
installation °C -20...60
storage °C no data
Weight kg/km 9
Cable length m 1000