Plochý vnútorný kábel s obmedzeným polomerom ohybu (2 vlákna G.657A1)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Plochý vnútorný kábel s obmedzeným polomerom ohybu (2 vlákna G.657A1)
Náhľad
Veľkoodberateľom odporúčame do pozornosti 1000 metrový návin.
Optický kábel L7102 je duplexný kábel, dvojvláknový optický kábel pre vnútorné použitie. Kábel obsahuje jednovidové vlákna s priemerom 250 μm. Špeciálna konštrukcia kábla, obdĺžnikový prierez poťahu obmedzuje možnosť jeho ohýbania pozdĺž jednej roviny. Vstavané tyče FRP sú navrhnuté tak, aby posilnili štruktúru.
Kábel L7102 je určený na vnútorné použitie. Jeho ľahký dizajn je ideálny pre aplikácie ako sú siete FTTx, kancelárske siete, domáce spotrebiče.
Single-mode vlákna použité v tomto kábli sú ITU-T G.657.A v 250 um opláštení. Vlákno G.657.A je v súčasnej dobe jedným z najmodernejších a populárnejších single-mode vlákien, čo je v skutočnosti vylepšená verzia vlákna G.652.D. Vlákno môže byť formované do tesnej cievky v dôsledku zníženia útlmu v takýchto podmienkach, zatiaľ čo ostatné parametre sú ešte o niečo lepšie (útlm menší ako 0,35 dB/km pri 1310 nm a menej ako 0,20 dB/km pri 1550 nm). Zvláštnosťou tohto typu vlákna je znížený útlm ohybov/cievok.
Zhoda s týmito normami:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Parametre:
Názov ULTIMODE ILB-2SM-A
Kód L7102
Počet vlákien
2
Externé rozmery 3 x 2 [mm]
Hmotnosť  9kg/km
Vlákna 2x single-mode
G.657A 9/125 μm SUMITOMO
Minimálny polomer ohybu
30mm
Max ťahová sila
80N
Farba biely
Prevádzková teplota
- 30... 70oC
Inštalačná teplota
- 20... 60oC

 

Štruktúra kábla:
1. Single-mode G.657A vlákna
2. FRP výstuž
3. LSZH plášť (Odolný proti UV žiareniu)
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek pačkordy vyrobené na objednávku s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena je za jeden meter kábla L7102

Technické dáta

Product type Fiber optic cable
Cable type Indoor
Number of fibers 2
Fibers type Single-mode, 9/125
standard G.657A1
buffer 250 μm
CPR class Eca
Outer sheath material LSZH
Hydrophobic gel No
Gain FRP rods
Central tube No
Outer diameter mm 2 × 3
Maximum pulling force dynamic N no data
static N 80
Min. bending radius static mm 30
installation mm 30
Temperature range operation °C -30...70
installation °C -20...60
storage °C no data
Weight kg/km 9
Cable length m Sold per meter