Optický laserový zdroj TM102N-SM L5819 je nástroj potrebný na meranie straty optického výkonu v sieťach s optickými vláknami (FTTx).
• Generovaná vlnová dĺžka: 1310nm/1550nm
• Výstupný výkon: -5,0 dBm
• Funkcia AUTO-OFF
• Ľahko čitateľná, podsvietená obrazovka
• Malé rozmery a nízka hmotnosť
• Jednoduché a intuitívne ovládanie
Kód: L5819
€146.48
€122.07 netto
K dispozícii

Kód: L5823
€209.26
€174.38 netto
K dispozícii

Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 L5825 je nevyhnutný nástroj pre meranie optického výkonu v optických sieťach (FTTx). Zdroj generuje laserové lúče predurčených vlnových dĺžok a výkonov pre presné meranie.
• Generovaná vlnová dĺžka: 1310 nm / 1550 nm
• Výstupný výkon: -5,0 dBm
• Funkcia AUTO-OFF
• Ľahko čitateľný, podsvietený displej
• Malá veľkosť a nízka hmotnosť
• Jednoduchá a intuitívna obsluha
Kód: L5825
€360.59
€300.49 netto
K dispozícii

Optický laserový zdroj GRANDWAY FHS2Q01F L5826 je nástroj potrebný na meranie straty optického výkonu v sieťach s optickými vláknami (FTTx). Zdroj generuje laserové lúče vopred určených vlnových dĺžok a výkonu na presné meranie.
• Pre multimódové a single mode optické siete
• Generovaná vlnová dĺžka: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm alebo 1550 nm
• Výstupný výkon: -5,0 dBm
• Jednoduché a intuitívne ovládanie
Kód: L5826
€596.01
€496.67 netto
K dispozícii

Vizuálny lokátor porúch ULTIMODE VFL-V1-10 je určený na diagnostiku problémov s optickými káblami.
• Vytvorené svetlo s vlnovou dĺžkou 650 nm
• Univerzálny konektor
• Pracuje s multimódovými a jednovidovými vláknami
• Dva prevádzkové režimy – konštantný a pulzujúci
Kód: L5936
€24.29
€20.24 netto
K dispozícii

Adaptér umožňuje pre pripojenie 1,25mm konektorov (napr. LC, E2000) k meračom optického výkonu, svetelných zdrojov, vizuálnym lokalizátorom porúch (napr. L5935).
Kód: L5937
€12.33
€10.28 netto
K dispozícii

Vizuálny lokátor porúch ULTIMODE VFL-V3-15 je určený na diagnostiku problémov s optickými káblami. Vyžaruje viditeľné svetlo s vlnovou dĺžkou 650 nm (červená), ktoré po zavedení do vlákna vyteká v miestach nadmerných ohybov alebo zlomov.
• Vytvorené svetlo s vlnovou dĺžkou 650 nm
• Univerzálny konektor
• Pracuje s multimódovými a jednovidovými vláknami
• Dva prevádzkové režimy - konštantný a pulzujúci
• Vstavaná lítiová batéria nabíjaná cez USB-C konektor
• LED baterka
• Tester RJ45
Kód: L5939
€36.25
€30.21 netto
K dispozícii

Optický merač výkonu ULTIMODE OPM-20T-V01 je zariadenie používané na kontrolu útlmu optickej trasy jedno- a viacvidových optických sietí.
• Detektor InGaAS
• Rozsah merania: -70...+10 dBm
• Meranie 8 vlnových dĺžok (850, 1270, 1300, 1310, 1490, 1550, 1577, 1625 nm)
• Univerzálny 2,5 mm konektor
• Možnosť merania relatívnej alebo absolútnej úrovne výkonu
• Funkcia referenčného merania
• Pamäť na 500 meraní
• Možnosť manuálnej kalibrácie indikácií
• Vstavaný 1 mW VFL vizuálny lokalizátor porúch
• Tester sieťovej kabeláže
• Vstavaná LED baterka
Kód: L5810
€63.15
€52.63 netto
K dispozícii

Merač optického výkonu TM103N L5815 je určený na meranie straty optického výkonu v multimódových a single-mode sieťach s optickými vláknami.
• Lacný merač určený pre inštalácie z optických vlákien
• 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm
• SC konektor, FC adaptér
• Rozsah merania: -50...+26 dBm
• Funkcia referenčného merania
• 3x AAA batérie
Kód: L5815
€61.66
€51.38 netto
K dispozícii

Optický merač výkonu Ultimode OPM-2 je zariadenie slúžiace na kontrolu útlmu optickej trasy jednovidových a viacvidových optických sietí. Merač bol kalibrovaný na meranie pre 10 vlnových dĺžok.
• Detektor InGaAS
• Rozsah merania: -70...+10 dBm
• 10 meraní vlnovej dĺžky (850, 980, 1270, 1300, 1310, 1490, 1550, 1577, 1625, 1650 nm)
• Univerzálny 2,5 mm konektor
• Je možné merať relatívnu alebo absolútnu úroveň výkonu
• Funkcia referenčného merania
• Možnosť manuálnej kalibrácie indikácií
• Vstavaný 1mW VFL vizuálny lokalizátor porúch
• Tester sieťových káblov
• Vstavaná LED baterka
• Napájanie 2x AAA batériami
Kód: L5818
€62.22
€51.85 netto
€69.13
- 10%
Predchádzajúca najnižšia cena: €62.22
K dispozícii