Prepäťová ochrana TRANS-DATA 900-2500MHz

Kód tovaru: A6815
€26.90
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€26.90 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Mnoho antén môže plniť úlohu zabezpečenia vysielača (AP, GSM opakovačov) proti atmosferickým výbojom. Tieto antény sú s krátkym obvodom jednosmerného prúdu. Avšak to nie je dostatočným riešením v prípade priameho úderu bleskom. Dobrým riešením je montáž antény na stožiar/vežu, základňu, ktorá je pripojená k bleskozvodu a uzemnená. Navyše, stožiar/veža má byť predĺžená nad antény (alebo antény by mali byť montované pod vrcholom stožiaru/veže). V prípade priameho úderu blesku to nesie elektrický náboj na zem.
• Ochrana GSM zosilňovačov/repeaterov proti bleskovým prepätiam
• Max prenosový výkon: 200 W
• VSWR <1.1
• Vstupný útlm: 0.2 dB

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Počas búrky sú elektronické prístroje veľmi citlivé na poškodenie. Riziko prepätia je prítomné aj v miestach 1,5 km vzdialených od miest, kde udrie blesk.
Dobrým riešením je montáž antény na stožiar/vežu, základňu, ktorá je pripojená k bleskozvodu a uzemnená. Navyše, stožiar/veža má byť predĺžená nad antény (alebo antény by mali byť montované pod vrcholom stožiaru/veže). V prípade priameho úderu blesku to nesie elektrický náboj na zem.
V prípade priameho úderu blesku to nesie elektrický náboj na zem. Avšak, k ochrane elektronických obvodov proti magnetickému pulzu blesku (LEMP) by ste mali pripojiť medzi anténu a AP alebo mobilné repeateri vhodnú prepäťovú ochranu. TRANS-DATA 900-2500MHz bol špeciálne navrhnutý pre tento účel.
Správne uzemnenie
Prepäťová ochrana musí byť uzemnený cez svorky a lábel s nízkou impedanciou. Aby nedochádzalo k prepätiu, ochrana by mala byť pripojená k nízkoodporovému uzemneniu (pod 4 ohm), zakrútením alebo spájkovaním. Nie je dovolené používať žiadne bleskozvody/prepätie alebo potrubia plynu!
Zariadenie chráni iba tie zariadenia, na ktoré je priamo pripojený.
Mala by byť namontovaná priamo na anténny konektor GSM repeatera, AP atď.

Technické dáta

Name TRANS-DATA surge protector 900-2500MHz
Product type WLAN/GSM network security
Specifications
Maximum voltage V 230
Connectors Input N-socket
Output N-plug
Number of inputs 1
No. of outputs 1