Prepojovací kábel Multimode ULTIMODE PC-315D (2xSC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Prepojovací kábel ULTIMODE PC-315D sa skladá z dvoch paralelných sekcií OM3 multimode optických káblov o dĺžke 1,5 m, z ktorých každý je ukončený SC konektormi na jednej strane a LC konektormi na strane druhej.
Prepojovací kábel Multimode ULTIMODE PC-315D (2xSC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
Náhľad kábla
Prepojovací kábel Multimode ULTIMODE PC-315D (2xSC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)
Pohľad na konektory SC a FC
Významné vlastnosti:
  • konektory: 2 x SC - 2 x LC
  • dva multimode vlákna (OM3)
  • dĺžka: 1.5 m
  • nízky vstupný útlm
Prepojovací kábel ULTIMODE PC-315D sa skladá z dvoch paralelných sekcií OM3 multimode optických káblov o dĺžke 1,5 m, z ktorých každý je ukončený SC konektormi na jednej strane a LC konektormi na strane druhej. SC a LC konektory sú v súčasnosti najpopulárnejšie optické spojovacie prvky vďaka jednoduchému párovaniu SC konektorov (push-pull spojka s klapkou) a obdĺžnikovému prierezu umožňujúcemu tesné obalenie konektorov na paneli. LC konektory sú miniatúrne verzie SC konektorov (veľkosť RJ-45) a kvôli malej veľkosti sú často používané v SFP moduloch.
Prepojovacie káble ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Multimode vlákna použité v tomto kábli sú OM3 50/125, v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možné na vzdialenosť až 550 metrov a vyššia rýchlosť, napríklad 40 Gb a 100 Gb, môže byť dosiahnutá na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú také rýchle prenosy).
Parametre:
Názov: ULTIMODE PC-315D
Kód: L3315
Dĺžka: 1.5 m
Typ vlákna: 2x multimode OM3. 50/125
Typ konektora: SC (A1) SC (A2) LC (B1) LC (B2)
Vstupný útlm [dB]: < 0.2 < 0.2 < 0.2 < 0.2

 

Technické dáta

Product type Patchcord
type Duplex
Fiber type Multimode
Connector type A SC/UPC
Connector type B LC/UPC
Connectors SC/UPC – LC/UPC
Fiber standard OM3
Brand ULTIMODE
Name PC-315D
Length m
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A1, A2)
B connector dB < 0.25 (B1, B2)