Prepojovací kábel Multimode ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, duplex, OM3, 1.5m)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Prepojovací kábel ULTIMODE PC-355D sa skladá z dvoch paralelných sekcií OM3 multimode optických káblov o dĺžke 1,5 m, z ktorých každý je ukončený LC konektormi na oboch stranách (v pároch - duplex). LC konektory sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a poskytujú možnosť využitia optických portov s vysokou hustotou. Sú to miniatúrne verzie SC konektorov s veľkosťou RJ-45 konektorov.
Patchcordy ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Multimode vlákna použité v tomto kábli sú OM3 50/125, v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možné na vzdialenosť až 550 metrov a vyššia rýchlosť, napríklad 40 Gb a 100 Gb, môže byť dosiahnutá na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú také rýchle prenosy).
Významné vlastnosti:
  • konektory: 2 x LC to 2 x LC
  • dva multimode vlákna (OM3)
  • dĺžka: 1.5 m
  • nízky vstupný útlm

Technické dáta

Product type Patchcord
type Duplex
Fiber type Multimode
Connector type A LC/UPC
Connector type B LC/UPC
Connectors LC/UPC – LC/UPC
Fiber standard OM3
Brand ULTIMODE
Name PC-355D
Length m
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A1, A2)
B connector dB < 0.25 (B1, B2)