Rozbehové vlákno 150 m SC/APC-LC/UPC ULTIMODE FLC-150-SCA-LCU

Kód tovaru: L58514
€115.84
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€115.84 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Spúšťacie vlákno určené na vykonávanie reflektometrických meraní v inštaláciách s optickými vláknami. Umožňuje eliminovať mŕtvu zónu reflektometra na začiatku meracieho úseku.
• G.652D jednovidové vlákno
• Dĺžka: 150 m
• Konektory: SC/APC - LC/UPC
• Funkčné bývanie

Záruka

2-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Spúšťacie vlákno určené na vykonávanie reflektometrických meraní v inštaláciách s optickými vláknami. Umožňuje eliminovať mŕtvu zónu reflektometra na začiatku meracieho úseku. Používa sa ako "vodič" umožňuje tiež správne meranie posledného konektora v optickej dráhe.
Jednovidové vlákno v štandarde G.652D s dĺžkou 150 m umožňuje meranie s krátkym a stredným trvaním impulzov. Vlákno je na jednom konci zakončené SC/APC konektorom a na druhom LC/UPC konektorom, takže ho možno použiť s reflektometrom ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830 bez ďalších adaptérov.
Vlákno je uzavreté vo funkčnom puzdre zaisťujúcom pohodlie pri používaní a bezpečnosť spojov pri skladovaní a preprave. Rozmery: 110x110x48 mm. Dizajn spúšťača umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu konektora v budúcnosti.
Pripojovacie káble s konektormi sú dlhé 2 metre.
V ponuke sú aj modely v týchto verziách:

Technické dáta

Product type Launch fibre
Fibre type Single-mode
standard G.652D
Length m IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast
Connector length m
Connector 1 SC/APC
Connector 2 LC/UPC
Case size mm 110 × 110 × 48