MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Optické vlákno

Measurements

Séria ULTIMODE zariadení na testovanie a meranie inštalácií z optických vlákien.
V poslednom období zaznamenávame výrazný nárast záujmu o možnosť vykonávania meraní (a dokumentácie meraní) pre inštalácie realizované našimi klientmi. Aby sme splnili tieto očakávania, zavádzame do našej ponuky celý rad zariadení, ktoré budú podľa nášho názoru perfektným doplnkom k optickým zariadeniam LAN, CCTV, inštalatérov automatizácie atď. V závislosti od potrieb si môžete vybrať medzi jednoduchými vizuálnymi lokátormi porúch, meračom výkonu a pokročilejším testerom spojov z optických vlákien založených na reflektometrickom meraní. Ponuka aktívnych zariadení bola doplnená o spúšťacie vlákna v elegantných a predovšetkým praktických krytoch.
Reflektometer ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830 má 3,5-palcovú obrazovku s multidotykovou funkciou a užívateľsky prívetivým rozhraním podobným smartfónu. Vykonáva merania na vlnových dĺžkach 1310nm a 1550nm, čo umožňuje detailnú analýzu celej optickej dráhy s dĺžkou až 80 km. Pomáha overovať udalosti a poruchy, ako sú: zlomené alebo ohnuté vlákno, znečistené konektory, zlé zvary atď. Funkcia svetelného zdroja a merača výkonu umožňuje vykonávať merania pomocou prenosovej metódy. Menej skúsení inštalatéri môžu využiť automatickú funkciu, ktorá vykoná meranie, automaticky vyberie vhodné parametre a výsledky prezentuje v dostupnej grafickej podobe. Zariadenie má schopnosť vytvárať pokročilé pdf/xls správy o meraní.
Viac informácií...
Optický merač výkonu (VFL, LED, tester RJ45) ULTIMODE OPM-20T-V01
Merač optického výkonu ULTIMODE OPM-20T-V01 L5810 je vybavený univerzálnym konektorom pre 2,5 mm koncovky a ponúka možnosť merania signálu v rozsahu: -70...+10 dBm pri vlnovej dĺžke: 850/ 1300/1310/1490/1550/1625 nm. Prístroj má vstavanú pamäť na 500 meraní a funkciu autokalibrácie. Medzi ďalšie funkcie patrí: zdroj viditeľného svetla (vizuálny lokátor porúch VFL) 650 nm, LED baterka a tester sieťovej kabeláže (konektory Rj45). Glukomer je vybavený lítiovou batériou nabíjanou cez konektor USB typu C. Viac informácií...
Vizuálny vyhľadávač porúch VFL (LED, tester RJ45) ULTIMODE VFL-V3-15
Vizuálny lokátor porúch ULTIMODE VFL-V3-15 L5939 je 650 nm zdroj viditeľného svetla s výkonom 15 mW, uzavretý v malom, praktickom kryte. Okrem toho je zariadenie vybavené LED baterkou a testerom sieťovej kabeláže (konektory RJ45). Vstavaná lítiová batéria sa nabíja cez konektor USB typu C.
Viac informácií...
Vizuálny lokalizátor porúch VFL ULTIMODE VFL-V1-10
Vizuálny lokátor porúch ULTIMODE VFL-V1-10 L5936 je 650 nm zdroj viditeľného svetla s výkonom 10 mW v kovovom kryte.
Viac informácií...
Rozbehové vlákno 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA
Rozbehové vlákna ULTIMODE FLC sú prvky založené na vlákne G.652D, potrebné na vykonávanie reflektometrických meraní. Dĺžka 150 m je optimálnou voľbou pri vykonávaní meraní na základe krátkych a stredných impulzov. Jedinečnou vlastnosťou štartérov ULTIMODE je elegantný, praktický a ľahko použiteľný plastový kryt, ktorý umožňuje správnu ochranu spojov počas skladovania a prepravy. V ponuke sú rozbehové vlákna v prevedeniach: SC/APC-SC/APC L58510, SC/APC-SC/UPC L58512, SC/APC-LC/UPC L58514.
Viac informácií...