Single-mode adaptér SC/APC simplex bez príruby

Kód tovaru: L4224
€0.29
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€0.29 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Single-mode adaptér umožňuje pripojiť optické vlákna zakončené SC/APC konektormi. Verzia bez príruby.
• Typ adaptéra: simplex
• Konektory: SC/APC-SC/APC
• Bez príruby
• Aplikácia: siete single-mode

Záruka

2-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Adaptér určený na pripojenie jednovidových vlákien a káblov z optických vlákien zakončených konektormi SC/APC. Bezprírubové puzdro umožňuje použitie adaptérov vo výrobkoch s obmedzeným priestorom pre montáž tohto typu prvkov.
Rozlišovacie vlastnosti:
  • Odolný materiál
  • Bezprírubové puzdro, vhodné na použitie vo výrobkoch s obmedzeným priestorom
  • Možno namontovať pomocou západky
  • Adaptér spĺňa požiadavky nasledujúcich noriem: IEC-61754-4, PN-EN186260:2000, ZN-05/TP S.A.-044

Technické dáta

Product type Fiber optic adapters
Aplikácie Single-mode
type Simplex
Socket – Socket
Connector type A SC/APC
Connector type B SC/APC
Loss dB