Single-mode Pigtail PG-51S2 (SC, 1m G.657A2)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Pigtail ULTIMODE PG-51S2 je časť jednovidového optického kábla s dĺžkou 1 meter, ukončená na jednom konci SC konektorom.
Single-mode Pigtail ULTIMODE PG-51S (1 x SC, 9/125)
Pohľad na pigtail
Single-mode Pigtail ULTIMODE PG-51S (1 x SC, 9/125)
Pohľad na konektory SC
Charakteristické vlastnosti
  • SC konektor
  • Jednovidové vlákno G.657A2
  • dĺžka: 1 m
  • nízke straty
Pigtail ULTIMODE PG-51S2 je časť jednovidového optického kábla s dĺžkou 1 meter, ukončená na jednom konci SC konektorom. SC konektory sú v súčasnosti najpopulárnejšími optickými spojovacími prvkami vďaka jednoduchému prispôsobeniu (push-pull spojka so závitom), obdĺžnikový prierez umožňujúci husté balenie konektorov na paneli a plastovú konštrukciu (samozrejme mimo obruby).
ULTIMODE pigtaily sú charakterizované nízkym útlmom a spätnou reflexiou (odrazivosť). Používajú spojky najvyššej kvality. Každý patchcord prechádza individuálnou kontrolou kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstup a spätný útlm).
Vlákno G.657.A2 môže byť vytvorené do tesných zvitkov v dôsledku zníženého útlmu v takýchto podmienkach, zatiaľ čo iné parametre sú dokonca o niečo lepšie ako v prípade G.652D. Vďaka tejto vlastnosti (menším povoleným polomerom ohybu) sú vlákna G.657.A2 spoľahlivejšie v husto zabalených inštaláciách.
Parametre:
NameULTIMODE PG-51S2
CodeL35511
Length1 m
Fiber type
1x single-mode, 9/125
ConnectorSC
Insertion loss [dB]< 0.25
Return loss [dB]> 50

 

Technické dáta

Product type Pigtail
type Simplex
Fiber type Single-mode
Connector type A SC/UPC
Fiber standard G.657A2
Brand ULTIMODE
Name PG-51S2
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A)