Single-mode pigtail ULTIMODE PG-272-1 SC/APC, G.657.A2, 1m

Kód tovaru: L34272
€1.29
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€1.29 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Pigtail ULTIMODE PG-272-1 je 1 meter dlhý úsek jednovidového optického kábla zakončený na jednom konci SC/APC konektorom. Prvok sa používa na ukončenie trás optických káblov.
• SC/APC konektor
• Dĺžka - 1 m
• G.657.A2 jednovidové vlákno
• Povlak LSZH
• Útlm < 0,25 dB (stupeň B)
• Strata odrazu > 60 dB (1. stupeň)

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Pigtail ULTIMODE PG-272-1 je 1 meter dlhý úsek jednovidového optického kábla zakončený na jednom konci SC/APC konektorom. Prvok sa používa na ukončenie trás optických káblov.
Pigtaily ULTIMODE sa vyrábajú a testujú v súlade so smernicami Medzinárodnej elektrotechnickej komisie IEC 613000-3-34 a IEC 61300-3-6. Každý pigtail je sprevádzaný príslušným štítkom, ktorý potvrdzuje súlad parametrov (úbytok vložením a stratou odrazom) s triedou definovanou vyššie. normy. Vlákno vyrobené v súlade s odporúčaním ITU-T G.657 (11/2016) alebo ITU-T G.652 (11/2016).
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
GradeAttenuation [dB]
A< 0,07 mean< 0,15 max. 
B< 0,12 mean< 0,25 max.
C< 0,25 mean< 0,50 max.
D< 0,50 mean< 1,00 max.
Connactors grades - return loss (RL) accorfing to IEC 61300-3-6
GradeReturn loss (RL) [dB]
1> 60 (mated), > 55 (unmated)
2> 45
3> 35
4> 26
Pigtail typ "easy strip" - odstránenie 900 μm povlaku je veľmi jednoduché. Povlak jednoducho odrežte kdekoľvek chcete a potom ho zosuňte z vlákna. LSZH bezhalogénová povrchová úprava (Low Smoke Zero Halogen).
Rozlišovacie vlastnosti:
  • SC/APC konektor,
  • dĺžka - 1 m,
  • G.657.A2 jednovidové vlákno,
  • povlak LSZH,
  • útlm < 0,25 dB (stupeň B),
  • úbytok odrazu > 60 dB (1. stupeň).

Technické dáta

Product type Pigtail
type Simplex
Fiber type Single-mode
Connector type A SC/APC
Fiber standard G.657A2
Brand ULTIMODE
Name
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A)
Color yellow