Single-mode pigtail ULTIMODE PG-372-1 LC/UPC, G.657.A2 LSZH, 1m

Kód tovaru: L34372
€1.12
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€1.12 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Pigtail ULTIMODE PG-372-1 je 1 meter dlhý úsek jednovidového optického kábla ukončený na jednom konci LC konektorom. Prvok sa používa na ukončenie trás optických káblov.
• LC/UPC konektor,
• Dĺžka - 1 m,
• G.657.A2 jednovidové vlákno,
• povlak LSZH,
• Útlm < 0,25 dB (stupeň B),
• Strata odrazu > 50 dB (2. stupeň)

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Pigtail ULTIMODE PG-372-1 je 1 meter dlhý úsek jednovidového optického kábla ukončený na jednom konci LC konektorom. Prvok sa používa na ukončenie trás optických káblov.
Pigtaily ULTIMODE sa vyrábajú a testujú v súlade so smernicami Medzinárodnej elektrotechnickej komisie IEC 613000-3-34 a IEC 61300-3-6. Každý pigtail je sprevádzaný príslušným štítkom, ktorý potvrdzuje súlad parametrov (úbytok vložením a stratou odrazom) s triedou definovanou vyššie. normy. Vlákno vyrobené v súlade s odporúčaním ITU-T G.657 (11/2016) alebo ITU-T G.652 (11/2016).
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
GradeAttenuation [dB]
A< 0,07 mean< 0,15 max. 
B< 0,12 mean< 0,25 max.
C< 0,25 mean< 0,50 max.
D< 0,50 mean< 1,00 max.
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
GradeAttenuation [dB]
A< 0,07 mean< 0,15 max. 
B< 0,12 mean< 0,25 max.
C< 0,25 mean< 0,50 max.
D< 0,50 mean< 1,00 max.
Pigtail typ "easy strip" - odstránenie 900 μm povlaku je veľmi jednoduché. Povlak jednoducho odrežte kdekoľvek chcete a potom ho zosuňte z vlákna. LSZH bezhalogénová povrchová úprava (Low Smoke Zero Halogen).
Rozlišovacie vlastnosti:
  • LC/UPC konektor,
  • dĺžka - 1 m,
  • G.657.A2 jednovidové vlákno,
  • povlak LSZH,
  • útlm < 0,25 dB (stupeň B),
  • úbytok odrazom > 50 dB (2. stupeň).

Technické dáta

Product type Pigtail
type Simplex
Fiber type Single-mode
Connector type A LC/UPC
Fiber standard G.657A2
Brand ULTIMODE
Name
Length m 1
Insertion loss (IL) A connector dB < 0.25 (A)
Color yellow