MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny
 »  LAN a WLAN  »  Switche  »  SFP

Switche

SFP

Smart PoE Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) - 24xFE (PoE 802.3af/at), 4xGbE, 2xSFP
Kód tovaru: N29962
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
275,91 EUR331,09 EUR0 %
Záruka - 60 mesiacov
Switch TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
Náhľad zariadenia
Switch TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
Pohľad na zadný panel
Switch TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
Súčasťou balenia je AC / DC adaptér, prepojovací kábel, príslušenstvo na uchytenie

Inteligentný switch TP-LINK T1500-28PCT má 24 10/100 Mbps portov s podporou 802.3at/af zhodné s PoE zariadeniami a dokáže ich napájať s celkovým výkonom až 180 W. Takýto výkon je postačujúci pre rad bezdrôtových prístupových bodov alebo sledovacie IP kamery. Prepínač je tiež vybavený 4 10/100/1000 Mbps RJ45 portami a 2 gigabitovými combo SFP slotmi. Hardware zaisťuje vysoký výkon siete, firmware pridáva podnikovú úroveň QoS, užitočné bezpečnostné stratégie a funkcie rich layer 2 management.
Hlavné vlastnosti
  • 24 PoE + FE portov kompatibilných so štandardom s 802.3at/af
  • Maximálne celkové zaťaženie PoE portov: 180 W
  • 4 GbE RJ45 porty
  • 2 gigabitové combo SFP porty
  • VLAN 802.1Q, Port Security a Storm Control dokáže účinne chrániť LAN
  • L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping dokážu optimalizovať audio a video aplikácie
  • Webové grafické užívateľské rozhranie (GUI) a Command Line Interface (CLI)
  • Podpora pre SNMP a RMON
Inteligentný switch T1500-28PCT je nákladovo efektívne zariadenia určené pre malé a stredné podniky. Prístroj má užitočné funkcie zabezpečenia. Funkcia Storm Control chráni sieť pred Broadcast, Multicast a Unicast búrkami. Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje rozšírené funkcie pre správu prevádzky pre optimalizáciu sietí. Ľahko použiteľné rozhranie pre správu cez web spolu s SNMP a RMON protokomi znamenajú rýchlejšiu konfiguráciu a ľahšiu údržbu. Inteligentný PoE prepínač TP-LINK T1500-28PCTF je ideálne prístupové riešenie pre pracovné skupiny a oddelenia, ktoré vyžadujú nákladné Layer 2 switche.
Ak chcete integrovať hlasové, dátové a video služby do jednej siete, prepínač implementuje rozšírené QoS politiky. Administrátor môže definovať prioritu vyťaženia založenú na rôznych prostriedkoch, vrátane priority portu (TCP / UDP), IP/MAC adries, 802.1P a DSCP protokoly. Týmto spôsobom sú audio a video sú vždy jasné, hladké a bez chvenia. V spojení s funkciou Voice VLAN hlasové aplikácie dokážu vždy poskytnúť vynikajúci výkon.
S cieľom zvýšiť počet možných aplikácií switchov T1500-28PCT, funkcie riadenia vyťaženia v druhej vrstve zahŕňajú: podporu VLAN 802.1Q, izoláciu portov, zrkadlenie portu, STP / RSTP / MSTP, agregácia portov, 802.3x Flow Control. Navyše je spínač vybavený radom funkcií údržby, ako je napríklad detekcia slučky spätných spojov, diagnostika káblov a IGMP Snooping. Funkcia IGMP umožňuje inteligentnú správu multicast prevádzky tým, že ju poskytuje k dispozícii len pre niektorých predplatiteľov, spolu s IGMP škrtením a IGMP filtrovaním, ktoré účinne blokujú prístup k multicasting pre neoprávnených užívateľov.
Prepínač T1500-28PCT je ľahko ovládateľný a spravovateľný. To podporuje užívateľsky prívetivé a intuitívne webové grafické užívateľské rozhranie (GUI) a Command Line Interface (CLI). Podpora SNMP (v1 / 2/3) a RMON umožňuje prepínaču poskytnúť cenné informácie o stave a vyslať "pasce" k abnormálnych udalostiam.
Parametre:
NázovSmart PoE Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P)
KódN29962
Štandardy a protokoly
EEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty

24x RJ45 10/100 Mbps
(Auto-negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x RJ45 10/100/1000 Mb/s
(Auto-negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x gigabit combo SFP slot

kompatibilita kabeláže
10BASE-T: UTP cat. 3, 4 or 5 (do 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP cat. 5, 5e, alebo vyššie (do 100 m)
100BASE-FX: MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE+ porty (RJ45)
Zhoda s 802.1at/af
  Počet PoE+ portov: 24
Max zaťaženie: 180 W
Šírka pásma [Gbps]12.8
MAC adresy8192
Packet forwarding rate [Mbps]9.5
Jumbo Frame [B]9216
Quality of Service

802.1p CoS/DSCP priority
4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/flow-based rate limiting
VLAN Voice

L2 funkcie

IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control

VLANPodpora IEEE802.1Q s 512 VLAN skupinami a 4K VID
Zoznam ovládania prístupu
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC addresses
IP addresses, TCP/UDP ports; 802.1p
Bezpečnosť
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management

Web-based GUI
Command Line Interface (CLI)
SNMP v1/v2c/v3. kompatibilné s verejnými MIB a TP-LINK privátnymi MIB, RMON (1, 2, 3, 9 skupiny)
CPU monitoring
Port Mirroring
SNTP
Aktualizácia firmvéru cez webový prehliadač alebo TFTP
Diagnostiku: VCT, SYSLOG a verejné MIB

Certifikáty

 CE, FCC, RoHS

Obsah balenia

 T1500-28PCT
AC napájací kábel
Príručka inštalácie
Zdrojové CD
Príslušenstvo na uchytenie
gumové nožičky

Systémové požiadavky
 Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Prevádzkové prostredie
Prevádzková teplota: 0℃-40℃;
Skladovacia teplota: -40℃-70℃ Prevádzková vlhkosť: 10%-90% (bez kondenzácie)
Skladovacia vlhkosť: 5%-90% (bez kondenzácie)
Rozmery440x220x44 mm
Napájacie napätie
 100..240 VAC, 50/60Hz
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
275,91 EUR331,09 EUR0 %
 
Smart PoE Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) - 24xFE (PoE 802.3af/at), 4xGbE, 2xSFP
Kód tovaru: N29962