Video transformátor Etrix 1VP-C s BNC konektorom na kábli

Kód tovaru: M16658
€4.56
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€4.56 0 % od 1 ks.
Dočasne nedostupné
Súprava je určená pre prenos video signálu z jedného zdroja pomocou krútenej dvojlinky. Každý z video transformátorov (balúny) má ohybný kábel zakončený konektorom BNC, ktorý zaisťuje ľahké pripojenie aj na BNC zásuvky blízko seba.
• Prenos video signálu z 1 kamery pomocou UTP krútenej dvojlinky
• Zástrčka BNC 75 umiestnená na kábli
• Skrutkový UTP konektor

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Súprava je určená pre prenos video signálu z jedného zdroja pomocou krútenej dvojlinky. Každý z video transformátorov (balúny) má ohybný kábel zakončený konektorom BNC, ktorý zaisťuje ľahké pripojenie aj na BNC zásuvky blízko seba.
Jeden z prístrojov zodpovedá 75 ohm impedancii nevyváženého zdroja odporu symetrickej linky obvykle tvorenej párom UTP kábla, druhý vykonáva opačnú funkciu. Video signál je možné prenášať na vzdialenosť až 400 m (UTP CAT5e).
  • PAL (CVBS) až 400 m,
  • HD-TVI na vzdialenosť až 200 m (pre 1080p) a 150 m (pre 5-8 Mpix),
  • HD-CVI až 300 m (pre 1080p), 250 m (pre 5 Mpix) a 200 m (pre 8 Mpix).
Inštalatér by mal dbať na pripojenie vhodných káblov do správnych terminálovs: (+) do (+) a (-) do (-). Nesprávne pripojenie môže spôsobiť rušenie.
CMRR vo video transformátoroch (transformátory). "Transformátr" je skratka pre "Balance-Unbalance" v CCTV aplikáciách, čo znamená transformátor pre zmenu prenosového média z koaxiálneho kábla na vinutý pár a naopak. Najväčšie výhody používania symetrických prenosových káblov sú nižšie náklady, vyššia odolnosť voči vonkajším rušeniam a možnosť použitia dlhších prenosových liniek. Vzhľadom k totožnému usporiadanie dvoch vodičov vyváženej linky, rušenia sú tiež rovnaké a môžu byť zrušené v diferenciálnom vyváženom vstupe prijímača. V prípade koaxiálneho vedenia to nie je možné.
Schopnosť video transformátora zrušiť spoločné rušenia identické v oboch žilách sa vyznačuje Common Mode Rejection Ratio (CMRR). Je to pomer chybového signálu na asymetrickom výstupe transformátora k rušeniu na oboch vyvážených vstupoch. Parameter môže byť meraný napríklad použitím vysokého, spoločného rušivého signálu V.z. na oboch vyvážených vstupoch (t.j. zkratovaným, eliminovať diferenciálny signál). Za týchto podmienok by ideálny transformátor neposkytol žiadny signál na jeho nevyváženom výstupe, ale skutočné zariadenie ukáže hodnotu V.b. The CMRR je vypočítané pomocou nasledujúceho vzorca:
CMRR = 20*LOG(V.b./V.z.)
CMRR trnaformátorov Etrix (v rozsahu 15 kHz až 6 MHz) je 60 dB. To znamená, že utlmujú spoločné signály (rušenia) 1000 krát.

Technické dáta

Model 1VP-C
Product type Video transformer
Brand Hikvision
Input parameters number 1
connector type BNC, on flexible cable
Operating band MHz 0 ... 50
Supported signals and maximum resolution CVBS, HD-CVI (8 Mpix), HD-TVI (8 Mpix)
impedance ohm 75
Output parameters number 1
connector type Screw terminals
impedance ohm 100
CMRR dB @ 5 MHz 60
Pracovná teplota °C -10 .. 55
Dimensions mm 15 × 47 × 15