Zabezpečenie počítačovej siete: AXON AIR NetProtector (preťažené linky)

Kód tovaru: J2835
€33.16
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€33.16 0 % od 1 ks.
K dispozícii
AXON AIR NET Protector je určený pre ochranu proti prepätiu zariadení pripojených do ethernet 10/100/1000 Mb/s siete a využívajúce nevyužité páry UTP/FTP káblu pre napájanie. AIR NET ochrana by mala byť použitá ako prvý stupeň ochrany pri využívaní preťažených prenosových káblov. Signálové obvody sú chránené prvkami, ktoré prenášajú nadmerné výboje do zeme, rovnako ako na prepätie medzi drôtami každého páru. Základnou podmienkou pre efektívne fungovanie zariadenia je spojiť zelený a žltý kábel so zemou (nie do bleskozvodu) alebo k ochrannému vodiču zem/uzemnenie (PE) siete striedavého prúdu.

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

AXON AIR NET Protector je určený pre ochranu proti prepätiu zariadení pripojených do ethernet 10/100/1000 Mb/s siete a využívajúce nevyužité páry UTP/FTP káblu pre napájanie.
AIR NET ochrana by mala byť použitá ako prvý stupeň ochrany pri využívaní preťažených prenosových káblov. Signálové obvody sú chránené prvkami, ktoré prenášajú nadmerné výboje do zeme, rovnako ako na prepätie medzi drôtami každého páru. Základnou podmienkou pre efektívne fungovanie zariadenia je spojiť zelený a žltý kábel so zemou (nie do bleskozvodu) alebo k ochrannému vodiču zem/uzemnenie (PE) siete striedavého prúdu.

Technické dáta

Name Overhead line surge protector AXON AIR NetProtector
Product type LAN network protection
Manufacturer AXON
Specifications
Maximum voltage V 60
Circuit protection level (line-to-line) Signal path V 1000
Nominal discharge current (line-to-ground) Signal path A 2500
Maximum discharge current (line-to-line) Signal path A 5000
Protected twisted-pair cables 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Connectors Input RJ-45
Output RJ-45
Number of inputs 1
No. of outputs 1
Dimensions mm 66 × 60 × 30