Zdroj svetla: TM102N-SM (1310/1550nm)

Kód tovaru: L5819
€163.06
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€163.06 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Optický laserový zdroj TM102N-SM L5819 je nástroj potrebný na meranie straty optického výkonu v sieťach s optickými vláknami (FTTx).
• Generovaná vlnová dĺžka: 1310nm/1550nm
• Výstupný výkon: -5,0 dBm
• Funkcia AUTO-OFF
• Ľahko čitateľná, podsvietená obrazovka
• Malé rozmery a nízka hmotnosť
• Jednoduché a intuitívne ovládanie

Záruka

2-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Optický laserový zdroj TM102N-SM L5819 je nástroj potrebný na meranie straty optického výkonu v sieťach s optickými vláknami (FTTx). Zdroj generuje laserové lúče s vopred určenými vlnovými dĺžkami (1310/1550 nm) a výkonom (-5 dBm), aby zabezpečil spoľahlivé a presné merania.
Zariadenie generuje laserové lúče 1310 nm alebo 1550 nm na úrovni výkonu -5dBm ako konštantnú (CW) alebo modulovanú vlnu s frekvenciou 270 Hz, 1 kHz alebo 2 kHz. Krátkodobá stabilita svetelného zdroja je pri časových rozpätiach pod 15 minút lepšia ako 0,04 dB. Prístroj môže pracovať v teplotnom rozmedzí od -10°C do +50°C.
Zdroj svetla je určený pre konektory SC/PC (ferula 2,5mm). Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti je zariadenie ideálne pre použitie v teréne. Je napájaný tromi batériami AAA (nie sú dodávané).
Kľúčové vlastnosti
  • generované vlnové dĺžky: 1310nm/1550nm;
  • výstupný výkon: -5,0 dBm;
  • dve možnosti napájania (nabíjateľná batéria, AC/DC adaptér);
  • AUTO-OFF funkcia;
  • jednoduché na čítanie, podsvietená obrazovka;
  • malá veľkosť a nízka hmotnosť;
  • jednoduché a intuitívne ovládanie.
Upozornenie! Neviditeľný laserový lúč je nebezpečný pre oči! Užívateľ musí zabezpečiť prevádzku zariadení opatrne!
Viac informácií o meraniach pomocou tohto a ďalších zariadení: „Merania v systémoch optických vlákien“
Ideálna teplota a podmienky prostredia (1550 nm, CW režim): teplota 23 ± 3 °C, relatívna vlhkosť <70%. Zariadenie by sa malo pred použitím ohriať (25 minút, najlepšie pri teplote 25 °C).

Technické dáta

Product type Light source
Source type Single-mode
Brand TM
Name TM102N-SM
Generated wavelength nm 1310, 1550
Transmission power dBm -5
Source stability dB < 0.04 (15 minutes)
Connector SC/UPC
Modulation Hz 270, 1000, 2000
Wavelength tolerance nm 20
Maximum temperature operation °C -10...+50
storage -20...+70
Dimensions mm 130 × 63 × 29
Weight kg
Power supply 3 × AAA